Genel Bilgiler

Kongre Tarihi ve Yeri

Ankara Aile Hekimliği Derneği tarafından 16-18 Eylül 2022 tarihleri arasında Grand Ankara Hotel'de gerçekleştirilecektir.

 

Kongre Merkezi
Grand Ankara Hotel

 

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe’dir.

 

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Konferans süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı takılması gerekmektedir.

 

Katılım Sertifikası

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

 

Stant Alanları

Konferans süresince ilaç, tıbbi malzeme, cihaz ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılmıştır. Sergi alanlarında girişte kongre kaydı yaptırmış olma şartı aranmaktadır.

 

Ödeme

Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi ya da kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

 

İptal / İade Şartları

Kongrenin iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt sayfasında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.