Genel Bilgiler

Sempozyum Tarihi ve Yeri
ANKAHED Bahar Sempozyumu 13-14 Mart 2021 tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirilecektir.

 

Sempozyum Merkezi
www.ankakon.org

 

Sempozyum Dili
Sempozyumun resmi dili Türkçe’dir.

 

Sempozyuma Katılım

Sempozyuma kayıt olan herkese sempozyuma giriş yapacakları kullanıcı adı ve şifre bilgisi e-posta ile iletilecektir. Sempozyum portalına kendinize özel kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

 

Oturumlar

Oturumlar canlı olarak gerçekleştirilecektir. Konuşmacılar, bulundukları yerden sunumlarını gerçekleştirecekler, katılımcılar oturum formatına bağlı olarak konuşmacılara canlı olarak yazılı sorularını yöneltebileceklerdir.

 

İnteraktif Stant Alanı

Stant Alanında sempozyumun endüstri partnerlerini ziyaret edebilir, endüstri yetkilileri ile görüşebilir, alandaki canlı/sürekli bilimsel aktivitelere katılarak bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

 

Sözlü ve Poster Bildiri Platformu

Sözlü ve Poster Bildirileri elektronik formatta sunulacak ve sempozyum boyunca yayınlanacaktır. Dilediğiniz bildirileri sempozyum süresince inceleyebilirsiniz.

 

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının bakanlık bildirimi yapmasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

 

Katılım Sertifikası
Sempozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası dijital olarak verilecektir.

 

Ödeme
Ödemeler TL olarak yapılacak ve banka transferi yada kredi kartı ile gerçekleşecektir. Banka havalesinden doğacak masraflardan katılımcı sorumlu olacaktır.

 

İptal / İade Şartları
Sempozyumun iptal ve iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi kayıt sayfasında belirtilmiş olup, bunların dışında bir uygulama söz konusu olmayacaktır.

 

Teknik Bilgiler

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra tarafınıza onay maili ve canlı yayınlara bağlantı şifresi iletilecektir. Canlı yayınlara sempozyum başlamadan önce tarafınıza gelen maildeki izleme linkinden canlı yayına otomatik olarak katılabilirsiniz.

 

Bilinmesi gerekenler;

  • Sempozyum, sadece kayıtlı katılımcılara açık olacaktır.

  • Online Sempozyum Portalı sempozyum tarihlerinde açılacaktır.

  • Tüm oturumlar, sunumlar, konukevi etkinlikleri de dahil olmak üzere tüm sempozyum içeriği sempozyum sonrasında belirli bir süre boyunca kayıtlı katılımcıların erişimine açık olacaktır.

  • Sempozyumda konferans ve paneller, sözlü bildiri oturumları, interaktif e-posterler, interaktif konukevi ve aktivite alanı olacaktır.

  • Sempozyum bitiminde katılım belgesi dijital olarak tarafınıza iletilecektir.

 

Dikkat edilmesi gereken notlar;

  • Yayın kalitesi bağlantı hızınıza göre otomatik olarak ayarlanmaktadır. Görüntü kalitesini arttırmak için video ekranın sağ alt köşesinde yer alan çark ikonuna tıklayarak çözünürlük seçebilirsiniz.

  • Canlı yayınlarda video sessiz olarak başlamaktadır. Lütfen video oynatıcınızın sesini açınız.

  • Canlı yayın esnasında videonun altında yer alan soru gönderme formunu doldurarak iletmek istediğiniz soruları toplantı moderatörlerine iletebilirsiniz.

  • Platform kullanım klavuzu için tıklayınız.